Kontakt

HM Helvetia Meble
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Bolesławiecka 10
98-400 Wieruszów

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia XX Wydział Gospodarczy -
KRS nr. 0000633937

NIP: 6190008308,  REGON: 250500832

Komplementariusz: HM HELVETIA MEBLE Sp. z o.o. KRS nr: 0000622660

 


Sekretariat

E-mail: helvetia@ims.li
Telefon: +48 627 832 100
Fax: +48 62 7832102

 

Prezes zarządu

Piotr Ulrych


Członek zarządu

Tomasz Salewicz


Prokurent / Główny księgowy

Jarosław Zdunek


Prokurent / Dyrektor operacyjny

Agnieszka Szajdak


Dyrektor handlowy

Sylwester Nadolski

Dział Sprzedaży Krajowej

 

Wioleta Denderska
E-mail: wioleta.denderska@ims.li
Telefon: 62 7832120
Telefon Komórkowy: +48 668 852 553


Halina Włodarczyk
E-mail: halina.wlodarczyk@ims.li
Telefon: 62 7832121
Telefon Komórkowy: +48 603 996 404


Fax do biura: 62 7832180


Przedstawiciele Handlowi

 

Przemysław Juran
E-mail: przemysław.juran@ims.li
Telefon Komórkowy: +48 882 142 370
Obszar województw: pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie,
kujawsko-pomorskie, lubuskie, część klientów woj. podlaskiego.


Marcin  Szczepkowski
E-mail: marcin.szczepkowski@ims.li
Telefon Komórkowy: +48 607 784 872
Obszar województw: mazowieckie, podkarpackie, podlaskie,
lubelskie, świętokrzyskie, część klientów woj. małopolskiego i łódzkiego


Damian  Fronc
E-mail: damian.fronc@ims.li
Telefon Komórkowy: +48 605 601 097
Obszar województw: wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie,
śląskie, część klientów woj. małopolskiego i łódzkiego

Aleksandra Kupis
Sprzedaż Niemcy
E-mail: aleksandra.kupis@ims.li
Telefon: +48 627 832 113
Telefon Komórkowy: +48 781 555 239


Ewa Zawadzka
Sprzedaż Niemcy
E-mail: ewa.zawadzka@ims.li
Telefon: +48 627 832 113


Aleksandra Cal
Sprzedaż Europa Zachodnia
E-mail: aleksandra.cal@ims.li
Telefon: +48 627 832 108
Telefon Komórkowy: +48 781 700 126


Wioletta Ciszewska
Sprzedaż Europa Zachodnia
E-mail: wioletta.ciszewska@ims.li
Telefon: +48 627 832 108


Marta Kęcińska
Sprzedaż Wielka Brytania
E-mail: marta.kecinska@ims.li
Telefon: +48 604 067 850


Magdalena Bednarek
Sprzedaż Belgia, Węgry,
Rumunia, Bałkany, USA,  Kraje Arabskie
Czechy, Słowacja, Włochy, Kraje Skandynawskie
E-mail: magdalena.bednarek@ims.li
Telefon: +48 627 832 126


Gracjan Tyca
Sprzedaż Belgia, Holandia, Francja
E-mail: gracjan.tyca@ims.li
Telefon: +48 627 832 129
Telefon Komórkowy: +48 781 700 127


Fax do biura : +48 62 7832102

Kierownik Natalia Pichlak
E-mail:  natalia.pichlak@ims.li
Telefon: +48 627 832 128
Telefon Komórkowy: +48 601 535 764

Kierownik Roman Cieśla
E-mail:roman.ciesla@ims.li
Telefon: +48 627 832 106,
Fax: +48 62 7832180


Monika Pilarska
E-mail: monika.pilarska@ims.li
Telefon: +48 627 832 119,
Fax: +48 62 7832180


Rafał Siedlecki
E-mail: rafal.siedlecki@ims.li
Telefon: +48 62 7832115,
Fax: +48 62 7832180

Kierownik Łukasz Papciak
E-mail: lukasz.papciak@ims.li
Telefon: +48 627 832 131

Kierownik Jakub Ignasiak
E-mail: jakub.ignasiak@ims.li
Telefon: +48 627 832 103

Dział Logistyki

 

Kierownik Paweł Cieśla
E-mail: pawel.ciesla@ims.li
Telefon: +48 627 832 125


Magazyn Wyrobów Gotowych

 

Kierownik Artur Drobina
E-mail: artur.drobina@ims.li
Telefon: +48 627 832 117