Kontakt

HM Helvetia Meble
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Bolesławiecka 10
98-400 Wieruszów

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia XX Wydział Gospodarczy -
KRS nr. 0000633937

NIP: 6190008308,  REGON: 250500832

Komplementariusz: HM HELVETIA MEBLE Sp. z o.o. KRS nr: 0000622660

 

 

Sekretariat

tel.: +48 62 7832100
fax: +48 62 7832102

 

Prezes zarządu

 Piotr Ulrych

 

Prokurent / Główny księgowy

Jarosław Zdunek

 

Członek zarządu / Dyrektor handlowy

Tomasz Salewicz

e-mail:  tomasz.salewicz@ims.li

Dział Sprzedaży Krajowej


Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej

Sylwester Nadolski
e-mail: sylwester.nadolski@ims.li,
tel.: +48 62 78 32 123

 

Obsługa klienta w biurze

 

Wioleta Denderska
wioleta.denderska@ims.li,
tel. 62 7832120,
tel. kom: 668 852 553

Fax do biura: 62 7832180


Przedstawiciele Handlowi

Przemysław Juran
e-mail: przemysław.juran@ims.li
tel. kom : 882 142 370
Obszar województw: pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, część klientów woj. podlaskiego.

 

Marcin  Szczepkowski
e-mail: marcin.szczepkowski@ims.li
tel. kom : 607 784 872
Obszar województw: mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, część klientów woj. małopolskiego i łódzkiego

 

Damian  Fronc
e-mail: damian.fronc@ims.li
tel. kom : 605 601 097
Obszar województw: wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, część klientów woj. małopolskiego i łódzkiego

 


 

Dział eksportu


Aleksandra Karsznia Sprzedaż Niemcy
e-mail: aleksandra.karsznia@ims.li
tel. +48627832113

 

Aleksandra Cal Sprzedaż Europa Zachodnia
e-mail: aleksandra.cal@ims.li
tel. +48627832108

 

Wioletta Ciszewska Sprzedaż Europa Zachodnia
e-mail: wioletta.ciszewska@ims.li

tel. +48627832108

 

Marta Kęcińska Sprzedaż Wielka Brytania
e-mail: marta.kecinska@ims.li
tel. +48 604 067 850

 

Magdalena Bednarek Sprzedaż Belgia, Węgry,

Rumunia, Bałkany, USA,  kraje arabskie

Czechy, Słowacja, Włochy, kraje skandynawskie

e-mail: magdalena.bednarek@ims.li
tel. +48627832113

 

Gracjan Tyca Sprzedaż Belgia, Holandia, Francja
e-mail: gracjan.tyca@ims.li
tel. +48627832129

 

Piotr Owczarek Sprzedaż E-commerce
e-mail: piotr.owczarek@ims.li
tel. +48627832118

Fax do biura : +48 62 7832102

 

Kierownik Sprzedaży - Rynki Wschodnie

 Natalia Pichlak
e-mail:  natalia.pichlak@ims.li
tel. +48627832128


 

Reklamacje - obsługa klienta


Roman Cieśla
e-mail:roman.ciesla@ims.li
tel.: +48 62 7832106,
fax: +48 62 7832180

 

Monika Pilarska
e-mail: monika.pilarska@ims.li
tel.: +48 62 7832119,
fax: +48 62 7832180

 

Rafał Siedlecki
e-mail: rafal.siedlecki@ims.li
tel.: +48 62 7832115,
fax: +48 62 7832180